Марина Мовнар
Новобарівська гімназія, вчитель початкових класів
«Цікаво було отримати нові знання.
Найбільш цінного на курсі було - змішана модель ротації та станція.
Переконана, що після навчання на курсі буде легше працювати під час дистанційного навчання, перелаштувати учнів з одного виду роботи на інший».
⠀
Олександра Левчук
Тетильківська гімназія Шумської міської ради, вчитель зарубіжної літератури.
«Я дуже задоволена, що мала змогу пройти такі курси.Тут більше дізналася про змішане навчання, а також про його переваги та недоліки. Я впевнена, що зможу обирати необхідну модель змішаного навчання під конкретні навчальні запити.
Ротація за станціями - дуже цікава модель, яка охоплює велику кількість інформації протягом уроку, дає можливість і працювати самостійно і разом із вчителем
Перевернуте навчання - це найпростіша для реалізації модель, яка поєднує навчання вдома та у школі. Удома школярі в онлайн-форматі опрацьовують новий теоретичний матеріал: дивляться відеолекції, читають статті. Перевага моделі «Перевернутий клас» – учні опановують теоретичний матеріал не для оцінки, а заради знань, які вони зможуть використати під час виконання творчих практичних завдань на уроці! Саме ці моделі змішаного навчання я і використовую. Дуже цікаві лекції, слухала із задоволенням, сподобалися практичні заняття!
Щиро дякую!»
⠀
Тарас Городчук
вчитель хімії Коломийський ліцей №1 імені В. Стефаника
«Вся інформація про дистанційне і змішане навчання, звичайно, є в доступі, але курси дають концентровані знання, де викладач вже вибрав, проаналізував і порівняв різні моделі. Credo experto, як казали в Римі.
Чужі ідеї або навички повинні деякий час провзаємодіяти з власним досвідом, інакше вони так і залишаться чужими ідеями. Про те, що можна використовувати у власному досвіді можна буде говорити через пів року.
Найбільш цінним були виклади матеріалу з іншомовних джерел (Sure, I speak English, but translated text is more readable).
Участь у проєкті дала можливість отримати повторення аналогічного курсу від Івано-Франківського ІППО».
⠀
Нагадаємо, що курс розроблений Центр інноваційних освітніх технологій НУ ЛП НУ ЛП Львівська політехніка. В рамках проєкту навчання на курсі пройдуть 3300 вчителів із 7 областей заходу України.
⠀
Проєкт «Повернення до формального та неформального викладання й навчання в громаді для учнів і підлітків, у тому числі ВПО» реалізовує Tech StartUp School за сприяння Представництва Дитячого фонду ООН в Україні та фінансової підтримки Уряду Норвегії.
⠀