«Коли мені цікаво я вчуся із задоволенням», - каже мій син. Переконана, що так само вважають більшість підлітків.
Хто та Що робить цікавим навчальний процес?
Звісно, все починається з вчителя, який любить свою справу. Але навчальний процес не буде цікавим для школяра, якщо не буде інтерактиву. Погодьтесь – значно цікавіше вивчати фізику, хімію, біологію не по сухих підручниках, а спостерігаючи наживо явища та процеси, щобільше – управляючи ними.
Саме такою є експозиція Музею науки у Львові, яка складається з 9 блоків: Повітря, Наука, Акустика, Людина, Вода, Оптика, Електрика, Роботи, Формула 1. У кожному блоці школяр взаємодіє з експонатами. Так виникає цікавість, а з нею імпульс рухатись далі, вивчати більше.
«Діти отримали масу вражень та емоцій. Щиро дякуємо організаторам заходу за можливість отримати нові знання та позитивні враження в непростий період у нашій державі», - Руслана Сапотюк, Буський ОЗЗСО І-ІІІ ст.N1.
Радіємо, що завдяки підтримці ЮНІСЕФ можемо заохотити до науки школярів з найвіддаленіших куточків Львівщини, особливо тих, кому зараз найважче – внутрішньо переміщених дітей та дітей з особливими освітніми потребами.
Протягом жовтня в рамках проєкту «Повернення до формального та неформального викладання й навчання в громаді для учнів і підлітків, у тому числі ВПО» Музей науки відвідали школярі Миколаївської, Стрілківської, Ралівської, Дрогобицької, Буської, Сокальської, Мурованської громад.
Працюємо далі!
Проєкт реалізує Tech StartUp School за сприяння Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та фінансової підтримки Уряду Норвегії.
Фото - Буський ОЗЗСО І-ІІІ ст.N1