Нещодавно 1000 освітян 7 областей заходу України завершили навчання на курсі «Застосування інструментів штучного інтелекту у розрізі освіти в сучасному світі». Наступним етапом навчання є розробка власних проєктів із застосуванням штучного інтелекту (АІ). 20 найцікавіших проєктів автори представлять на демодей у грудні.
⠀
Ігнатюк Тетяна, вчитель української мови та літератури ЗЗСО І-ІІ ст. №6 м. Ковеля
Проєкт «Використання ШІ при оцінюванні виразного читання напам'ять творів»
Ідея проєкту:
Оцінювання виразного читання напам'ять творів. Штучний інтелект аналізує голос nf проаналізувавши, вкаже на помилки допущені при виразному читанні напам'ять творів
⠀
Миронюк Роман, вчитель фізики Тернопільський Ліцей 21 - Спеціалізована Мистецька Школа Ім. І. Герети
Проєкт «Face ID at school»
Ідея проєкту:
Створити, за допомогою застосунків ШІ, систему розпізнання відвідувачів навчального закладу. Проєкт забезпечує контроль відвідування навчального закладу здобувачами освіти Відсутність «небажаних» гостей в школі.
⠀
Олійник Віталій, вчитель Лолинська гімназія Вигодської селищної ради
Проєкт «Вибір об’єкту проектування на уроках трудового навчання за допомогою інструментів ШІ»
Ідея проєкту:
Вибір об’єкту проектування на уроках трудового навчання за допомогою інструментів штучного інтелекту, враховуючи задані критерії вибору об’єкту, його моделювання та друкування на 3D принтері
⠀
Орто Любов, вчителька початкових класів Тячівський ліцей №2
Проєкт «Інклюзивна освіта: персоналізоване навчання для учнів із дислексією»
Ідея проєкту:
Проект спрямований на розробку і впровадження інноваційних підходів до навчання учнів із дислексією в освітніх установах. Метою проекту є покращення навчального процесу для цієї групи учнів,забезпечення їхнього повного розвитку та досягнення успіху в навчанні.
Очікується, що завдяки цьому проекту покращиться якість навчання учнів з дислексією, знизяться бар'єри для їхнього навчання та розвитку, і зросте їхня самооцінка та мотивація до навчання.
⠀
Путько Ганна, Вчитель географії ОЗ Кам'янський ліцей Березнівської міської ради
Проєкт «Створення додатку PECS - mobile у мобільних телефонах для дітей з РАС»
Ідея проєкту:
Створивши додаток Pecs - mobile, можна зручніше і швидше заспокоїти дитину, або навести з нею контакт. Додаток реагуватиме на голос і швидко видаватиме картинку. Додаток з картками Pecs важливий для мобільності і комунікації у будь який час.
⠀
#навчаю_спільно_з_Юнісеф
⠀
Проєкт реалізує Tech Startup School за сприяння Представництва Дитячого фонду ООН та за підтримки Уряду Норвегії.