19-20 липня 60 освітян Чернівецької та Тернопільської областей пройшли навчання в рамках проєкту «Повернення до формального та неформального викладання й навчання в громаді для учнів і підлітків, у тому числі ВПО»
На тренінгах присутні обговорили як виникають освітні втрати, як надолужувати навчання та що робити аби зацікавити до цього учнів. Також обговорили дієві інструменти для підтримки психоемоційного стану дітей, в тому числі ВПО та з числа незахищених верств населення.
Учасниця тренінгу Інна Пилипченко - вчителька математики Лановецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. Ю.КОВАЛЯ (Кременецький р-н, Тернопільської області) розповіла:
«Вважаю дане навчання актуальним, як ніколи. З тренінгу візьму для себе за головне в роботі ідею та структуру організації щодо зменшення освітніх втрат. Надихнулась особистостями лекторів та їх професійним досвідом щодо даного питання. Інформація, яку ми отримали на тренінгу, важлива, як для громади, так і для себе особисто».
Проєкт передбачає організацію індивідуальних та групових занять для школярів, а також використання ресурсів для підтримки психічного здоров’я.
Зоряна Косташ - вчителька української мови та літератури Чернівецького ліцею №10 поділилася враженнями: «Мене завжди цікавить новий досвід. Після тренінгів налаштована психологічно гарно та вмотивована на успішну реалізацію проєкту по освітніх втратах. Усе змінне. Зараз непрості умови для кожного з нас. За освітою майбутнє!»
Зазначимо, що сьогодні 24 липня навчання в рамках проєкту розпочали вчителі Рівненської та Волинської областей.
Проєкт реалізує МГО «Інститут Суспільних Ініціатив» спільно з Tech StartUp School за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
Фото - Інститут Суспільних Ініціатив